Menu

Wynajem dźwigu

Potrzebny wynajem dźwigu? W naszej ofercie znajduje się usługa wynajmu dźwigu wraz z operatorem, skierowana głównie do firm z branży budowlanej i transportowej. Nasze dźwigi pracują kiedy zachodzi taka potrzeba nawet w weekendy. Najczęściej pracujemy na terenie województwa mazowieckiego, ale zlecenia długoterminowe realizujemy na terenie całego kraju. Jesteśmy bardzo elastyczni, zarówno pod względem terminów realizacji usługi jak i ceny.

Nasze dźwigi znajdują zlecenia tam, gdzie konieczny jest:

  • montaż żurawi wieżowych
  • montaż konstrukcji żelbetonowych
  • montaż konstrukcji stalowych
  • montaż zapleczy budowy
  • rozładunek i załadunek maszyn itp.

Jak zamówić dźwig?

Procedura zamawiania usługi jest bardzo prosta. Po telefonicznym ustaleniu potrzeb i stawek, Klient wysyła zamówienie drogą elektroniczną, na podstawie tego zamówienia przygotowywana jest niezbędna dokumentacja. Najczęściej od zamówienia do wykonania usługi upływają trzy dni, ale gdy zachodzi taka potrzeba zlecenia są realizowane z dnia na dzień.

Świadczymy usługi dźwigowe na terenie tych miejscowości i ich okolic: Stoczek, Wyszków, Siedlce, Ostrów Mazowiecka, Sokołów Podlaski, Węgrów, Łochów, Warszawa. W przypadku większych zleceń podejmujemy się prac także w dalszych miejscowościach.