Menu

FAQ

 • Mamy nagłą sytuację, potrzebujemy dźwigu najlepiej na wczoraj, co się da załatwić?

  Nie ma problemu, zawsze znajdziemy odpowiedni do potrzeb dźwig. Możemy skrócić procedury zamawiania usługi i przyspieszyć realizację zlecenia.
 • Można wynająć dźwig bez operatora? Potrzebuję dźwig na kilka miesięcy, mój człowiek ma odpowiednie uprawnienia, więc mógłby na Pana sprzęcie pracować.

  Nie ma takiej możliwości. Operator naszej firmy to dla nas gwarancja bezpieczeństwa wykonywanej pracy i właściwego sposobu wykorzystania dźwigu. Nasi ludzie pracują u nas od lat, znają sprzęt, jego możliwości, znają przepisy dotyczące BHP. Dźwig jedzie do pracy ZAWSZE ze swoim operatorem
 • Jesteśmy firmą transportową, dostaliśmy zlecenie, ale będzie problem z załadunkiem, zepsuł nam się HDS. Dacie radę nas jutro załadować?

  Nie ma najmniejszego problemu. Pomożemy
 • Umowę mamy już podpisaną na realizację w przyszłym miesiącu, ale prace posuwają się bardzo szybko do przodu. Jeśli nic się nie wydarzy, to dźwig będzie potrzebny pod koniec tego miesiąca, czy to jakiś problem? Nie chcemy przestojów.

  Żaden problem, dajcie nam znać, na kiedy będzie dźwig potrzebny, postaramy się zrealizować zlecenie wcześniej. Proszę tylko pamiętać, by dać nam informację z wyprzedzeniem.