Menu

Dla kogo usługa dźwigiem?

Oczywiście, że podmiotom gospodarczym. Dźwig okazuje się niezbędny podczas budowy, remontu obiektu, tam, gdzie trzeba podnieść lub przenieść duży ciężar.

Zanim zaczniesz poszukiwać firmy, która wynajmie ci dźwig, zastanów się, po co jest ci potrzebny, do czego? Jak duży musi mieć udźwig? Jak długo ma u ciebie pracować? Chcesz zlecić usługę jednorazową, czy może chcesz podjąć się długofalowej współpracy? Znając odpowiedzi na te pytania, łatwiej ci będzie nie tylko negocjować cenę, ale też znaleźć odpowiednie do twoich potrzeb urządzenia.

Musisz wiedzieć, że firmy, zajmujące się wynajmem dźwigów i usługami dźwigowymi, posiadają naprawdę bardzo specjalistyczny i zróżnicowany sprzęt, który można dostosować do większości potrzeb zgłaszanych przez klientów, którymi z kolei najczęściej są firmy budowlane. Dźwigi w Warszawie często wynajmuje się na czas remontów budynków ale też podczas budowy wysokościowców. Dźwig można wykorzystać również na dość ciasnej parceli.

Czasem używa się ich do podnoszenia i przenoszenia w inne miejsce ciężarów, z którymi nie upora się inna maszyna, urządzenie lub człowiek. Najczęściej dźwig wynajmuje się pod konkretne zlecenie, gdzie wymagane są prace na wysokościach.

Dźwigi znajdują zastosowanie również podczas załadunku i rozładunku, podnoszenia ciężarów na znaczną wysokość, podnoszenia ciężarów z jednego miejsca na drugie, podczas pogłębiania, przy podnoszeniu mułu z dna rzeki. Ułatwiają i usprawniają pracę.

Im bardziej zaawansowana technologicznie maszyna, tym bezpieczeństwo i precyzja jej pracy jest większa. Firmy, takie jak nasz, dokonują szeregu inwestycji, powiększają tabor, unowocześniają sprzęt, tak, aby nasza usługa mogła zaspokoić jak najwięcej potrzeb klientów. Dzięki naszym dźwigom inwestycje prowadzi się szybciej, oszczędniej i dokładniej.